Do góry strony

Gwiazdy wybierają BUKOVINĘ

Położony w samym sercu Tatr, luksusowy kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na odpoczynek. BUKOVINĘ odwiedzają nie tylko spragnieni relaksu turyści. Niezwykły góralski klimat i odżywczą moc minerałów wód termalnych BUKOVINY, doceniają również gwiazdy. Wśród gości obiektu BUKOVINA Terma Hotel SPA znajdują się najgorętsze polskie nazwiska: Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Kamila Szczawińska, Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki czy Jan Wieczorkowski.

Bogata oferta czterogwiazdkowego kompleksu BUKOVINA przyciąga wielu gości. Różnorodne zabiegi w menu SPA, zdrowotnie działające wody termalne w największym kompleksie basenów termalnych w Polsce i bajkowa sceneria gór to tylko kilka zalet BUKOVINY. Miejsce, malowniczo położone w samym sercu Tatr, przyciąga wielu turystów. Często wybierane jest również przez polskie gwiazdy, które w ten sposób odpoczywają od zgiełku codzienności i szybkiego tempa życia. Tu mogą na chwilę się zatrzymać, odetchnąć. BUKOVINĘ odwiedziła między innymi Magdalena Różczka, która chętnie skorzystała z zabiegów SPA proponowanych przez ośrodek, a także doceniła kulinarne zdolności Szefa Kuchni BUKOVINY – Sylwestra Lisa.

Większość polskich gwiazd z radością powraca w Tatry, szukając w otoczeniu monumentalnych gór chwili wytchnienia. Kuba Wesołowski wraz z małżonką, wybrali nawet Bukowinę Tatrzańską jako miejsce odpoczynku po weselu. Spędzili oni dni na górskich spacerach zakończonych relaksem w basenach termalnych.

Aktor, Jakub Wesołowski jest stałym bywalcem polskich gór. Ponownie gościł w BUKOVINIE, żeby aktywnie uczestniczyć w jednej z największych imprez kolarskich – Tour de Pologne Amatorów, której kompleks był współorganizatorem. Bohaterowie jednego z najpopularniejszych seriali TVP „Czas Honoru” są częstymi gośćmi luksusowego obiektu, mieszczącego się w Bukowinie Tatrzańskiej. Towarzyszem Jakuba Wesołowskiego podczas rowerowego weekendu Tour de Pologne w BUKOVINIE byli także koledzy z planu – Antoni Pawlicki i Jan Wieczorkowski. BUKOVINA Terma Hotel SPA jest idealnym miejscem wypoczynku i relaksu. O wysokim standardzie obiektu świadczy nie tylko niezwykła dbałość o jak najlepszą jakość atrakcji usług proponowanych w kompleksie (SPA, baseny termalne, jacuzzi, kompleks saun), ale przede wszystkim zadowolenie gości, którzy chętnie wracają w polskie góry i do BUKOVINY.

Strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK