Do góry strony

Aparatura HI-TECH

Icoone

Nowością w Bukovina Spa jest urządzenie Icoone, które za pomocą zintegrowanej technologii Roboderm, stymuluje każdy milimetr Twojej skóry. Dzięki temu ekskluzywnemu, opatentowanemu systemowi, Icoone jest jedyną technologią umożliwiającą stosowanie 1180 multi mikripęcherzyków na każdy dm2. Zabiegi na aparaturze Icoone odpowiadają na wszystkie potrzeby Twojego ciała a rezultaty są widoczne już po pierwszym razie.

Icoone doskonale się sprawdza przy zwalczaniu cellulitu, nagromadzonych złogów tłuszczu, obrzęków, stymuluje luźną skórę i modeluje sylwetkę. Specjalne głowice dotrą do konturów ust jak i oczu, jak również zredukują zmarszczki, wymodelują kontury twarzy i zliftingują skórę bez użycia igły lub skalpela.

New Midas

W naszej ofercie oprócz zabiegów i rytuałów Spa znajdą Państwo również urządzenie New Midas. Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala na szybkie spalanie tłuszczu, modelowanie sylwetki i bezbolesny lifting twarzy. Zastosowanie urządzenia NEW MIDAS gwarantuje doskonałe rezultaty w redukcji zmarszczek, liftingu skóry, modelowaniu owalu twarzy.

Połączenie trzech energii: podczerwień, fale radiowe i kriogenika gwarantuje szybkie rezultaty, widoczne już po pierwszym zabiegu.

Dzięki urządzeniu możemy w szybki i bezbolesny sposób pozbyć się cellulitu i wymodelować sylwetkę. Zabiegi te można łączyć z zabiegami na aparaturze Icoone co da nam jeszcze lepsze rezultaty a także z kąpielami w basenach termalnych, aqua aerobickiem, siłownią, porannym rozruchem i nordic walking pod okiem naszych instruktorów a także ze wszystkimi zbiegami Spa.

Strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK